strzałka do góry
LOGO

 

news

Dotpay i eCard – łączą siły, czy zajmą pozycję lidera?

2016-07-18

źŸródło: mareiały własne

Dwie agencje rozliczeniowe specjalizujące się w płatnościach on-line zamierzają połączyć siły. Czy w ramach integracji Dotpay i eCard powstanie lider na rynku usług płatniczych dla sektora eCommerce? Z całą pewnością połącznie sił może przynieść spore zmiany na rynku. 

Z jednej strony firma eCard to wicelider rynku obsługi transakcji kartowych dla eCommerce, natomiast Dotpay to silna i dynamicznie rozwijająca się spółka specjalizująca się   w szybkich przelewach dla e-comerce – połączenie tych dwóch firm może wyznaczyć nową siłę na rynku. Połączone spółki mogą stać się nie tylko liderem, ale również dzięki realizacji ambitnych planów na przyszłość stać się mocną konkurencja w regionie Europy Środkowo – Wschodniej.

Zarówno Dotpay, jak i eCard oferują usługi, które się wzajemnie uzupełniają – z jednej strony agent rozliczeniowy, z drugiej oferta obsługi transakcji – połączenie tych dwóch usług da efekt  powstania uniwersalnej platformy oferująca pełna paletę usług płatniczych dla całej branży eCommerce. Plany rozwojowe połączonych spółek, to również wzbogacanie platformy o innowacje takie jak np. kredytowanie zakupów, czy nowoczesne rozwiązania płatniczo-logistyczne. 

W przypadku branży eCommerce łączenie się spółek o innowacyjnej technologii może być rozwieź ciekawym przykładem doskonałego efektu synergii. Łączenie się doświadczeń, kompetencji integracja na poziomie operacyjnym i strategicznym może dać nam duży skok technologiczny. Z niecierpliwością będziemy wypatrywać pierwszych efektów takich zmian na ryku. 

TANI KREDYT NA WAKACJE

(bankieria.pl) 

news

Przeczytaj również

Najpopularniejsze artykuły w serwisie:Kalendarz

news

17 Październik 2018 ( Środa )

Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Wiadomości

news

AKTUALNOŚCI
Informacje ze świata finansów


kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB