strzałka do góry
LOGO

 

news

Nowa oferta na rynku międzynarodowych przekazów pieniężnych

2016-09-07

źŸródło: pixabay.com

W związku z ciągłym napływem pracowników z Ukrainy do Polski, rynek przekazów pieniężnych rozszerzy się o kolejną firmę. MoneyPolo i Meest Transfer łączą siły, aby wejść na rynek Polski i konkurować z największymi firmami oferującymi zagraniczne transfery pieniężne.

Meest Transfer od prawie 20 lat zajmuje się przekazami pieniężnymi z USA i Kanady do krajów wschodnich.  Klient ukraiński nie jest więc im obcy i to głównie do nich ma być skierowana oferta w Polsce. Dzięki partnerstwu z MoneyPolo z usług będzie można skorzystać w ponad 400 tys. punktach na całym świecie.

Ciągły napływ obywatelów Ukrainy do Polski daje im ogromne możliwości. W I połowie 2016 roku nastąpił 58% wzrost wniosków o udzielenie zezwolenia na pobyt czasowy, złożonych przez obywateli Ukrainy w naszym kraju. Zarobione pieniądze chcą wysyłać do swoich rodzin na Ukraine, szukają więc taniego i bezpiecznego  sposobu na transfer swojej gotówki. Chcemy wykorzystać tę koniunkturę i zaoferować klientom  i operatorom konkurencyjne stawki.- mówi prezes Messt Group, Aleksander Winnicki.

Obecnie na rynku Polskim swoje usługi w tym zakresie oferują dwie firmy, Western Union i MoneyGram.  MoneyPolo i Messt Transfer mają więc szansę na przejęcie części rynku i osiągnięcie sukcesu w Polsce.

W największych polskich miastach, tj. w Warszwie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Szczecinie i Trójmieście, już w sierpniu rozpoczeły się rozmowy z partnerami na temat współpracy.  Pierwsze umowy zostaną podpisane we wrześniu 2016 roku.

(bankieria.pl) 

news

Przeczytaj również

Najpopularniejsze artykuły w serwisie:Kalendarz

news

17 Październik 2018 ( Środa )

Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Wiadomości

news

AKTUALNOŚCI
Informacje ze świata finansów


kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB