strzałka do góry
LOGO

 

news

Nowa odsłona Profi Credit

2016-01-31

źŸródło: mareiały własne

Nowy rok nowe wyzwania – Profi Credit stawia na innowacje i przejrzystość – właśnie wystartowała nowa strona internetowa firmy pożyczkowej. Nowa odsłona witryny jest bardziej intuicyjna i pozwala na lepszą nawigacje po serwisie. Dodatkowo wzbogacona została o informacje, które pozwolą poszerzyć klientowi wiedze o finansach. 

Szybki dostęp do danych kontaktowych oraz możliwości złożenia wniosku, wzbogacenie działu wiedzy o finansach, nowa szata graficzna i intuicyjny interfejs użytkownika – tak można podsumować nową odsłonę witryny internetowej firmy Profi Credit. Firma wraz z początkiem roku zaprezentowała nową stronę internetową, która ma za zadanie wyróżnić się na tle dużej konkurencji porankowych pożyczek.

Profi Credit Poland jest częścią międzynarodowej grupy finansowej Profireal Group, która świadczy usługi na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Profi Credit Poland jest jedną z większych firm w Polsce udzielających pożyczek gotówkowych. Firma dysponuje ponad 60-cioma biurami na terenie Polski i zatrudnia blisko 500 doradców finansowych. Oferta pożyczkowa Profi Credit skierowana jest do klientów indywidualnych oraz firm. Dlatego też firma nie może pozwolić sobie na pozostawienie w tle konkurencji. Nowa strona internetowa – przyjazna dla użytkownika powinna przyciągnąć nowych klientów oraz odzwierciedlać wysoka pozycję firmy na rynku pozabankowych pożyczek. 

Rynek pozabankowych pożyczek rozwija się niezwykle szybko – co rusz pojawiają się nowi konkurencji z dużym kapitałem zagranicznym, którzy dzięki przemyślanej strategii reklamowej oraz pokaźnemu budżetowi na promocje szybko przebijają się do czołówki. Profi Credit pomimo tego, że jest drugą co do wielkości w Polsce firmą pożyczkową musi nadal walczyć o klientów. Czy nowa strona internetowa, to jedna ze strategii utrzymania pozycji rynkowej? Według nas strona jest nowoczesna, responsywana i przyjazna dla użytkownika. Ponadto, firma nadal ma doba ofertę pożyczkowa, która skierowana jest nie tylko do klienta indywidualnego, ale również firm.

Firma w zakresie pożyczek dla klientów nieprowadzących działalności gospodarczej posiada trzy rodzaje pożyczek:

  • pożyczka na oświadczenie – pożyczka udzielana na oświadczenie o dochodach w kwocie od 200 zł do 4 000 zł na okres od 6 do 48 miesięcy. Pożyczka na oświadczenie przeznaczona jest dla osób w wieku już od 18 lat. Aby skorzystać z pożyczki na oświadczenie należy posiadać stały dochód ( etat min. 800 zł, emeryt, rencista min. 700 zł) Firma akceptuje też dochód z tytułu  umowy zlecenia oraz o dzieło lub z tytułu prowadzenia własnej działalności gospodarczej oraz rolniczej.
  • pożyczka na zaświadczenie – przeznaczona dla osób powyżej 30 roku życia, mających stały dochód w wysokości minimum 1 200 netto. W tej opcji Profi Credit daje możliwość odroczenia spłaty pożyczki do trzech miesięcy. Kwota o jaką może się ubiegać klient, to minimum 2 000 zł - maksymalnie do 9 000 zł na okres od roku do lat czterech.
  • pożyczka premium dostępna dla osób powyżej 30 roku życia, które uzyskują stały miesięczny dochód w wysokości, co najmniej 1 200 zł. Klient może pożyczyć od 9 000 zł do 25 000 zł w okresie spłaty od 12 do 36 miesięcy.

Pożyczka biznesowa to oferta gotówki dla firm. Kwota, jaką Profi Credit może pozostawić do dyspozycji klienta, mieści się w przedziale od 5 000 zł do 20 000 zł. Okres spłaty od 12 do 36 miesięcyOferta przeznaczona jest dla osób powyżej 25 roku życia, które nie skończyły jeszcze 65 lat i prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą przez minimum 12 miesięcy. Dokumenty, jakie należy złożyć do wniosku kredytowego to:

  • kopia dowodu osobistego wnioskodawcy,
  • aktualny wyciąg z konta bankowego,
  • kopia wpisu do CEIDG,
  • PIT za rok ubiegły,
  • zapłata składki ZUS za ostatni miesiąc lub zaświadczenia o niezaleganiu.

ZŁÓŻ WNIOSEK

(bankieria.pl) 

news

Przeczytaj również

Najpopularniejsze artykuły w serwisie:Kalendarz

news

17 Październik 2018 ( Środa )

Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Wiadomości

news

AKTUALNOŚCI
Informacje ze świata finansów


kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB