strzałka do góry
LOGO

 

news

Kolejna wartość dodana w ofercie WBK dla firm

2016-07-24

źŸródło: mareiały własne

Bank Zachodni WBK rozwijając swoje portfolio produktowe często dorzuca do nich wartość dodaną dla klienta. Tym razem Bank zamierza wystartować w Polsce z Santander Trade Network, czyli międzynarodową platformą, która ułatwia firmom poszukiwanie zagranicznych kontrahentów, którzy są sprawdzeni i wiarygodni. 

Już niedługo polskie firmy, które mają aspiracje ekspansji na rynki zagraniczne będą mogły skorzystać z platformy Santander Trade Network. Platforma ta ułatwi poszukiwanie zagranicznych wiarygodnych kontrahentów przez rodzime firmy oraz korzystanie z ich usług na preferencyjnych warunkach. Santander Trade Network jako usługa dodatkowa (pozafinansowa) będzie oferowana jako wartość dodana dla przedsiębiorcy, która zwiększy atrakcyjność oferty banku zachodniego WBK w segmencie klientów firmowych.

Na czym będzie polegać Santander Trade Network?

Podstawową funkcją platformy Santander Trade Network będzie możliwość, za jej pośrednictwem znalezienia na zagranicznych rynkach przez polskie firmy – sprawdzonych i wyselekcjonowanych kontrahentów. Grupa Santander wyszuka partnerów nie tylko wiarygodnych pod względem płatniczym ale również pod względem jakości świadczonych usług, czy oferowanych produktów lub rozwiązań. Takie rozwiązanie to spore ułatwienie dla eksporterów i importerów w Polsce, którzy często tracą czas i środki finansowe na wyszukanie zagranicznego kooperanta. Santander Trade Network to również szansa dla firm, które moją obiekcje przed wkroczeniem na rynki międzynarodowe.

Aktualnie Santander Trade Network działa w Polsce, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Meksyku i Chile oferując sieć sprawdzonych usługodawców w obszarach: marketingu i komunikacji, networking, oferty centrów biznesowych, wsparcia prawno-podatkowego, czy usług rekrutacyjnych. Samo wyszukanie partnera biznesowego jest niezwykle łatwe – wystarczy zalogować się do elektronicznej bankowości iBiznes24 oraz wybrać kraj, w którym szukamy kooperanta oraz rodzaj usługi. Po wypełnieniu krótkiego formularza zgłoszeniowego platforma w ciągu 4 do 7 dni przeszukuje rynek i prezentuje klientowi oferty skrojone na miarę jego potrzeb. Jeśli, któraś z ofert spełnia wymogi polskiego przedsiębiorcy, ten może rozpocząć współprace. Bank nie nalicza żadnej prowizji ani opłat za dostęp oraz możliwość korzystania z platformy.

Firma korzystająca z usług Santander Trade Network otrzymuje dostęp nie tylko do wiarygodnych i sprawdzonych partnerów biznesowych ale również do dużych upustów i rabatów – do nawet 40 % taniej niż ceny rynkowe. Aby skorzystać z oferty Santander Trade Network należy być klientem biznesowym Banku Zachodniego WBK. Nie masz konta w WBK, sprawdź ofertę Konto Firmowe Godne Polecenia, z którym zyskujesz nie tylko dostęp do platformy ale również szereg innych korzyści, w postaci:

  • prowadzenie rachunku za darmo w sytuacji gdy wykonana zostanie jedna transakcja w miesiącu do ZUS lub US
  • darmowe przelewy internetowe do US i ZUS,
  • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówkowe kartą Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit we wpłatomatach i bankomatach sieci BZ WBK,
  • darmowe konto walutowe prowadzone w walutach  EUR, USD lub GBP,
  • pakiet 25 przelewów internetowych w systemie ELXIR z konta podstawowego w danym miesiącu kalendarzowym za 0 zł*
  • 0 zł w danym miesiącu za kartę Visa Business Electron lub MasterCard Business Debit jeżeli Bank rozliczy w poprzednim miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe, dokonane tą kartą, na kwotę co najmniej 400 zł,
  • bezpłatny dostęp do portalu Santander Trade oferującego informacje o wymianie handlowej ze 185 krajami - główne kierunki eksportu i importu na całym świecie, ponad 25 tysięcy raportów opisujących szczególnie interesujące branże wymiany międzynarodowej, bazy danych importerów / eksporterów z wybranych branż gospodarki, ponad milion ofert i przetargów z całego świata oraz aktualne informacje o ponad 40 tysiącach targach i wystawach w różnych krajach,
  • bezpłatna elektroniczna platforma wymiany walut eFX z możliwością ekspresowej realizacji transakcji

 

*Opłata za autoryzację operacji dokonywanych poprzez internet tj. usługi bankowości elektronicznej smsKodem wynosi 0,20 zł. (5 pierwszych smsKodów w danym miesiącu jest bezpłatnych). Operacje można również autoryzować tokenem. Wydanie tokena jest płatne. Jednym smsKodem można akceptować wiele przelewów jednocześnie korzystając z funkcjonalności „Koszyka przelewów”.

NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA FIRM

Źródło:

Bank Zachodni WBK 

(bankieria.pl) 

news

Przeczytaj również

Najpopularniejsze artykuły w serwisie:Kalendarz

news

17 Październik 2018 ( Środa )

Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Wiadomości

news

AKTUALNOŚCI
Informacje ze świata finansów


kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB