strzałka do góry
LOGO

•   NAJLEPSZY SERWIS Z OFERTAMI PRODUKTÓW FINANSOWYCH    •


 

news

O NAS
Bankieria.pl - Najlepszy serwis z ofertami finansowymi.

Portal Bankieria.pl powstał w 2013 roku. Od tamtego czasu poprzez zintensyfikowane działania marketingowe oraz unikalny content (piszemy o finansach w sposób prosty, zrozumiały dla przeciętnego czytelnika) dynamicznie się rozwija.

Misją naszej spółki jest sukcesywny rozwój na rynkach lokalnych oraz ugruntowanie pozycji w Internecie, chcemy dotrzeć do klientów którzy cenią swój czas i w jednym miejscu znajdą wszystkie produkty finansowe jakich potrzebują niezależnie czy to jest klient indywidualny czy biznesowy. Wierzymy że cele które sobie wyznaczyliśmy są tylko kolejnymi etapami rozwoju i że poprzez ciągłe doskonalenie i innowacje stworzymy produkty dostosowane do ciągle zmieniającego się rynku i potrzeb klientów.

Portfolio portali internetowych grupy Bankieria.pl zostało poszerzone o dedykowane serwisy, do których należy m.in.:

 • www.ofertychwilowek.pl , http://www.bankieria24.pl – serwisy z ofertami mikropożyczek, które wzbogacone są autorską wyszukiwarką pozwalającą użytkownikom na wyszukanie oferty skrojonej na miarę ich potrzeb,
 • http://www.mieszkaniedlamlodych.bankieria.pl – subdomena Bankieria.pl, która zgromadziła ponad 12 000 facebookowych fanów programu – Mieszkanie dla Młodych. Na stronie znajduje się kalkulator z wyliczeniami dopłat, oferty nieruchomości, które można zakwalifikować do programu oraz oferta kredytowa banków.
 • http://www.chwilanachwilowki.pl – najnowszy portal ze stajni Bankieria.pl, w którym znajduje się nie tylko wyszukiwarka chwilówek, ale również szczegółowe opisy firm, które w przejrzysty sposób pozwolą klientom zapoznać się z ofertą określonej firmy.

Grupa Bankieria.pl posiada również dwa stacjonarne punkty obsługi klienta zlokalizowane w Gdyni, za pośrednictwem których prowadzona jest usługa doradztwa finansowego oraz oferta kredytowa firm pozabankowych.

Naszą wizją jest stworzenie silnej i rozpoznawalnej marki przyjaznej klientowi, oferującej w jednym miejscu wszystkie najlepsze i sprawdzone produkty finansowe.

Spółka zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę finansistów, redaktorów, informatyków oraz marketingowców, którzy we współpracy z klientami oraz partnerami, chętnie służą radą oraz wsparciem.

Serdecznie zapraszamy do współpracy pośredników finansowych, firmy pożyczkowe, autorów zainteresowanych publikacją na łamach naszych serwisów oraz innych reklamodawców.

Kontakt w sprawie współpracy oraz reklamy wspolpraca@bankieria.pl / [Kliknij by przejść do działu WSPÓŁPRACA]

 

news

WSPÓŁPRACA
Bankieria.pl - Najlepszy serwis z ofertami finansowymi.

Współpraca z wydawcami

Portal finansowy Bankieria.pl powstał w 2013 roku. Mimo trudnej tematyki oraz dużego nasycenia portali związanych z finansami, Bankieria.pl dzięki zintensyfikowanym działaniom marketingowym oraz unikalnemu conntentowi dynamicznie się rozwija.

Tematyka Bankieria.pl oraz serwisy wchodzące w skład grupy tj. www.ofertychwilowek.pl , www.bankieria24.pl, www.mieszkaniedlamlodych.bankieria.pl , www.chwilanachwilowki.pl skupia się wokół finansów osobistych i firmowych, porad na temat produktów bankowych oraz szerokiej gamy oferty firm pożyczkowych.

Serdecznie zapraszamy blogerów, youtuberów, właścicieli serwisów finansowych, firmy pożyczkowe, które są zainteresowane współpracą do zaprezentowania swojej oferty lub nawiązania kontaktu w celu poznania możliwych form współpracy.

Współpraca z Bankieria.pl to możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców, zaprezentowania swoich poglądów, zareklamowania własnego serwisu, bloga lub innej strony o pokrewnej tematyce.

W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@bankieria.pl

Dedykowana oferta dla firm pożyczkowych:

Grupa Bankiera.pl prowadzi 4 dedykowane serwisy o tematyce pożyczkowej, skupiającej firmy pozabankowe specjalizujące się w udzielaniu mikropożyczek - potocznie zwanych kredytami chwilówkami oraz długoterminowych pożyczek online. Podstawowe atrybuty, które wyróżniają nas z pośród innych serwisów pożyczkowych to:

 • prosta wyszukiwarka - klient w kilka sekund odnajduje interesującą go ofertę pożyczki pozabankowej,
 • bieżąca aktualizacja treści - trzymamy rękę na pulsie - nasi redaktorzy na bieżąco aktualizują treści zwarte w serwisie,
 • buzz marketing - jesteśmy widoczni na największych forach internetowych, a wypowiedzi naszych ekspertów na zapytania Internetów budzą zaufanie do witryn zarządzanych przez Bankieria.pl
 • social media - za pomocą serwisów społecznościowych promujemy najlepsze produkty w comiesięcznych zestawieniach - TOP 5 - jesteśmy na facebooku, Google +, twitter.

Usługi finansowe dostępne za pośrednictwem Internetu zdobyły już zaufanie wśród polskiego społeczeństwa. Możliwość porównania produktów finansowych, poznania opinii innych użytkowników globalnej sieci, zapoznania się z treścią umowy w komfortowych warunkach domowego zacisza, czy zaciągnięcia pożyczki w kilka minut - przyczyniają się do dynamicznego wzrostu popularności usług finansowych on-line. Z drugiej strony kanały internetowe stanowią dość tanią alternatywę dotarcia do klienta dla firm pożyczkowych w stosunku do marketingu bezpośredniego.

Dostrzegając szanse i potencjał Internetu jako przekaźnika informacji o produktach finansowych oraz kanału sprzedaży - zapraszamy firmy pożyczkowe do współpracy z serwisem Bankieria.pl.

Pożyczkodawcy chcący zaprezentować swoją usługę na łamach Bankieria.pl oraz zarządzanych serwisach zapraszamy do kontaktu: wspolpraca@bankieria.pl

 

news

REGULAMIN
Bankieria.pl - Najlepszy serwis z ofertami finansowymi.

Regulamin serwisu

Serwisy www.bankieria.pl, www.bankieria24.pl, www.ofertychwilówek.pl, www.chwilanachwilowki.pl, oraz pokrewne serwisy uruchamiane w ramach istniejących domen są platformami stworzonymi i prowadzonymi przez firmę Bankieria sp. z o.o. Dlatego korzystanie ze wszystkich usług dostępnych przez wyżej wymienione serwisy oznacza jednoczesną akceptację Regulaminu Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną przez firmę Bankieria sp. z o.o. Jednocześnie BANKIERIA.PL stanowi markę, pod którą Bankieria sp. z o.o. udostępnia swoje usługi oraz treści medialne.  

 

Regulamin Świadczenia Usług Drogą Elektroniczną
przez firmę Bankieria sp. z o.o.

 

§ 1. Postanowienia ogólne

 1. Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z późn. zmianami) Bankieria sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni, ul. Morska 122A, ustala i udostępnia niniejszy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną, zwany dalej Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
 2. Regulamin określa rodzaje usług świadczonych za pośrednictwem serwisu internetowych współpracujących z Bankieria sp. z o.o., warunki i zasady korzystania z Serwisu, w tym warunki zawierania i rozwiązywania umów o świadczenie usług oferowanych za jego pośrednictwem.
 3. Bankieria sp. z o.o. za pośrednictwem Serwisów  udostępnia Użytkownikowi bezpłatnie jego zasoby  dotyczące rynku bankowego i ubezpieczeniowego, w tym oferuje możliwość korzystania z oferowanych w Serwisie narzędzi oraz stwarza możliwość subskrypcji newslettera (opcja wybrana na poszczególnych stronach).
 4. Regulamin jest udostępniony nieodpłatnie za pośrednictwem strony: http://www.bankieria.pl/bankieria-regulamin.html umożliwiającej każdej osobie w dowolnym czasie jego zapoznanie się z jego treścią.
 5. Każdy Użytkownik powinien zapoznać się i zaakceptować treść niniejszego Regulaminu przed rozpoczęciem korzystania z Usług.
 6. Użytkownik obowiązany jest do przestrzegania postanowień Regulaminu, a korzystając z jego Usług wyraża zgodę na jego treść i akceptuje jego warunki, w tym na zawarcie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, bez konieczności zawarcia odrębnej umowy oraz przetwarzanie jego danych osobowych w zakresie i na zasadach określonych w Regulaminie.
 7. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie świadczenia usług drogą elektroniczną, a w szczególności do składania oświadczeń woli w postaci elektronicznej, stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego (Dz. U z 1964 r., nr 16, poz. 93 z późn. zmianami), Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204 z późn. zmianami), Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 z późn. zmianami), Ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000 r.Nr 22, poz.271 z późn. zmianami), Ustawy z dnia 22 maja 2003 roku o działalności ubezpieczeniowej (Dz.U. z 2010 r., Dz. U. Nr 11, poz. 66) oraz innych stosownych aktów prawnych.

 

§ 2. Definicje

Pojęcia użyte w Regulaminie mają poniżej podane znaczenie:

 1. BANKIERIA.PL - oznacza markę oraz domenę, której właścicielem jest Bankieria sp. z o.o.  z siedzibą w Gdyni 81-225, ul. Morska 122A, KRS 0000529170, NIP 9581667123, REGON 222181538
 2. Użytkownik – oznacza każdą osobę, która w jakikolwiek sposób korzysta z usług świadczonych przez Bankieria sp. z o.o. tj. serwisów utworzonych w ramach: www.bankieria.pl, www.bankieria24.pl, www.ofertychwilówek.pl, www.chwilanachwilowki.pl.
 3. Serwis – oznacza zorganizowaną platformę informatyczno-informacyjną podłączoną do sieci i dostępną na stronach internetowych www.bankieria.pl, www.bankieria24.pl, www.ofertychwilówek.pl, www.chwilanachwilowki.pl, stworzonych przez Bankieria sp. z o.o. i umożliwiających Użytkownikom korzystanie z mechanizmów informatycznych oraz treści opracowanych przez pracowników Bankieria.pl i portali współpracujących, a także innych zasobów sieci Internet oraz realizację operacji handlowych przez sieć Internet udostępnioną w domenach i w ramach nich: www.bankieria.pl, www.bankieria24.pl, www.ofertychwilówek.pl, www.chwilanachwilowki.pl,
 4. Usługi- oznacza usługi świadczone drogą elektroniczną przez Bankieria sp. z o.o. i serwisy współpracujące, o których mowa w § 2.3.
 5. Newsletter – forma powiadamiania zarejestrowanych użytkowników o nowościach, promocjach, zmianach w serwisie lub oferowanych usługach przez BANKIERIA.PL i  portali współpracujących o których mowa w § 2. 3.

§ 3. Zawarcie i rozwiązanie umowy o świadczenie Usług

 1. Niniejszy Regulamin stanowi integralną część zawieranych przez Bankieria sp z o.o. z Użytkownikiem umów o świadczenie Usług drogą elektroniczną. Rozpoczęcie korzystania z Usług objętych Regulaminem i wyrażenie zgody na przestrzeganie Regulaminu przy uruchamianiu Usługi przy użyciu strony www.bankieria.pl, www.bankieria24.pl, www.ofertychwilówek.pl, www.chwilanachwilowki.pl, oraz serwisów uruchamianych w ramach tych domen, jest równoznaczne z pełną akceptacją warunków niniejszego Regulaminu oraz z zawarciem umowy o świadczenie tych Usług bez konieczności sporządzenia odrębnej umowy. Zawarcie Umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną upoważnia BANKIERIA.PL do przekazania danych użytkownika do partnerów, których usługi są prezentowane w serwisie.
 2. Użytkownik korzystając z Usług i akceptując niniejszy Regulamin oświadcza, że za wystarczające uznaje przekazanie mu informacji o Serwisie wskazane w ustawie z dnia 22 maja 2003 r. o pośrednictwie ubezpieczeniowym (Dz. U. Nr 124, poz. 1154 z późn. zm.) poprzez umieszczenie tych informacji w Regulaminie oraz Serwisie w trakcie świadczenia usług drogą elektroniczną.
 3. Jeżeli świadczenie usług nie jest regulowane odrębną umową Użytkownik może w każdej chwili zakończyć korzystanie z Usług. Skutki prawne zakończenia korzystania z Usług określają bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa, właściwe ze względu na charakter prawny świadczonej usługi, a także okoliczności faktyczne.
 4.  Z zastrzeżeniem pkt poniżej umowa o świadczenie Usług drogą elektroniczną rozwiązuje się automatycznie bez konieczności składania dodatkowych oświadczeń wraz z chwilą opuszczenia przez Użytkownika stron Serwisu, w ramach, których udostępniana jest Usługa.

§ 4. Usługi

 1. Główną funkcją Serwisu jest umożliwienie Użytkownikowi dostępu do propozycji ofertowych różnego rodzaju produktów i usług finansowych.. Usługa polega na prezentacji w serwisach prowadzonych przez Bankieria sp. z o.o. ofert i usług firm trzecich.
 2. Usługi świadczone przez Serwis są nieodpłatne dla Użytkownika.
 3. Świadczona jest również usługa dla podmiotów gospodarczych polegająca na prezentacji oferty firmy, między innymi w następujący sposób: artykułu sponsorowanego, banerów i logotypów wraz z linkami do stron oferentów reprezentowanych przez firmę.
 4. Usługi dla firm są negocjowane indywidualnie i sporządzana jest w tym celu stosowna odrębna umowa, której niniejszy regulamin jest integralną częścią.

§ 5. Newsletter

 1. Użytkownik za pośrednictwem poczty elektronicznej może otrzymywać newsletter przygotowany przez BANKIERIA.PL
 2. Usługa subskrypcji newslettera Serwisu jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego Użytkownika.
 3. Zamówienie Usługi newsletter następuje poprzez rejestrację w Serwisie, poprzez wypełnienie stosownego formularza. Na wskazany w formularzu adres e-mail Użytkownika, wysyłane jest potwierdzenie rejestracji z prośbą o zweryfikowanie danych i zakończenie rejestracji. Brak poprawnej weryfikacji adresu e-mail, skutkuje usunięciem wprowadzonych danych Użytkownika.
 4. Użytkownik może w każdym czasie cofnąć zgodę na otrzymywanie Usługi newslettera, informując BANKIERIA.PL o tym poprzez potwierdzenie rezygnacji.

§ 6. Prawa własności intelektualnej

 1. Bankieria sp. z o.o. udostępnia w Serwisach chronione prawem autorskim materiały w tym: dokumenty, znaki towarowe i inne utwory, w szczególności teksty, zdjęcia, grafikę, dźwięki i materiały audio i video, a przyjęty w Serwisach wybór i układ prezentowanych w nim treści stanowi przedmiot ochrony na gruncie prawa autorskiego.
 2. Bankieria sp. z o.o. udostępniając w Portalu Finansowym Bankieria.pl i/lub w portalach współpracujących, o których mowa w punkcie § 2.3. treści stanowiące samoistny przedmiot ochrony na gruncie prawa autorskiego zwraca uwagę Użytkowników na konieczność respektowania praw własności intelektualnej.
 3. Użytkownicy Portalu Finansowego Bankieria.pl i/lub w portalach współpracujących, o których mowa w punkcie § 2.3 są uprawnieni do wykorzystywania udostępnianych treści wyłącznie w zakresie własnego osobistego użytku.
 4. Jakiekolwiek korzystanie przez Użytkowników z utworów chronionych prawem autorskim, w tym ich kopiowanie, przesyłanie, publiczne udostępnianie i wszelkie inne wykorzystywanie dozwolone jest tylko za zgodą uprawnionych podmiotów.
 5. Dozwolone jest udostępnianie danych i treści publikowanych w serwisach należących do Bankieria sp. z o. o. za pomocą portali społecznościach pod warunkiem udostępniania oryginalnych linków, laików czy udostępnień z fanpage nie poddanych modyfikacji czy edycji i w sposób nie będący sprzeczny z prawem.
 6. Bankieria sp. z o. o. informuje, iż zastrzeżenia określone w niniejszym pkt § 6. mają odpowiednie zastosowanie także do materiałów redakcyjnych PAP udostępnianych Użytkownikom Portalu Finansowego BANKIERIA.PL i serwisów współpracujących.

§ 7. Ochrona prywatności

 1. Bankieria sp. z o. o. w pełni respektuje prawo do prywatności i ochrony danych osobowych wszystkich Użytkowników.
 2. W ramach świadczenia niektórych Usług Bankieria sp. z o. o. zbiera i przetwarza dane niezbędne dla świadczenia tych Usług, niebędące danymi osobowymi.
 3. Bankieria sp. z o. o. zastrzega, że używa mechanizmu cookies, który poprzez zapisywanie krótkich informacji tekstowych na komputerze Użytkownika pozwala na jego identyfikację, a w konsekwencji umożliwia poznanie jego zainteresowań oraz zachowań w sieci.
 4. Bankieria sp. z o. o. gromadzi informacje o zachowaniach Użytkowników (przy użyciu mechanizmu cookies) w celu poznania ich zainteresowań i potrzeb.
 5. Bankieria sp. z o. o. gromadzi informacje o Użytkownikach wyłącznie do własnego użytku. Jakiekolwiek przekazywanie informacji osobom trzecim odbywa się w sposób uregulowany prawnie, jeżeli tego wymagają przepisy.

§ 8. Odpowiedzialność Bankieria sp. z o. o.

 1. Jeżeli Usługa Serwisu wymaga podania przez Użytkownika określonych danych, powinien on podać dane prawdziwe, dokładne, kompletne i niewprowadzające w błąd. Za wszelkie skutki wynikłe z niewłaściwego wypełnienia formularzy Serwisu przez Użytkownika, w szczególności polegającego na podaniu błędnych lub nieprawdziwych danych, całkowitą odpowiedzialność ponosi Użytkownik.
 2. Bankieria sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wypełnienie przez Użytkownika formularzy Serwisu, a w szczególności nie ponosi odpowiedzialności względem osób trzecich, których dane zostały zamieszczone w formularzu Serwisu bez ich wiedzy i zgody.
 3. Bankieria sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do Serwisu z przyczyn niezależnych od Bankieria sp. z o. o.. Ze względów bezpieczeństwa oraz jakichkolwiek innych przyczyn niezależnych od Bankieria sp. z o. o., ma prawo czasowo zawiesić dostęp do Serwisu na okres konieczny do usunięcia zaistniałych zagrożeń lub nieprawidłowości.
 4. Bankieria sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności z tytułu czasowego zawieszenia dostępu do Serwisu.
 5. Bankieria sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za korzystanie przez Użytkownika z Serwisu w sposób sprzeczny z postanowieniami Regulaminu.
 6. Zakazane jest dostarczanie przez Użytkownika treści o charakterze bezprawnym, obraźliwym, treści nieprawdziwych lub mogących wprowadzić w błąd, treści zawierających wirusy lub treści, które mogą wywołać zakłócenia lub uszkodzenia systemów komputerowych. W razie otrzymania przez Bankieria sp. z o. o. wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez Użytkownika, Bankieria.pl i/lub portali współpracujących, o których mowa w punkcie § 2.3. może uniemożliwić dostęp do tych danych.
 7. Bankieria sp. z o. o. nie będzie ponosić odpowiedzialności względem Użytkownika za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do danych o treści bezprawnej. W przypadku uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych Bankieria sp. z o. o.  zawiadomi Użytkownika o zamiarze uniemożliwienia dostępu do danych. W przypadku dostarczenia przez Użytkownika treści i danych, o których mowa powyżej,
  Bankieria sp. z o. o. ma prawo do wystąpienia z roszczeniem odszkodowawczym bezpośrednio do Użytkownika, na zasadach określonych w Kodeksie Cywilnym.

§ 9. Postępowanie reklamacyjne

 1. Użytkownik Serwisu ma prawo składać reklamacje w sprawach dotyczących oferowanych Usług. Wszelkie reklamacje dotyczące korzystania z Serwisu należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres: kontakt@bankieria.pl.
 2. Treść reklamacji zawierać powinna: oznaczenie Użytkownika (w tym imię, nazwisko, adres e-mail, adres korespondencyjny) oraz opis problemu będącego podstawą złożenia reklamacji.
 3. Bankieria sp. z o. o. rozpatrzy reklamację w terminie 30 dni od jej otrzymania. Jeśli reklamacja nie może być w tym terminie rozpoznana, Bankieria sp. z o. o. powiadomi składającego reklamację o przyczynach opóźnienia i przewidywanym terminie rozpatrzenia reklamacji.
 4. Odpowiedź w sprawie reklamacji jest wysyłana na wskazany przez Użytkownika adres e-mail lub korespondencyjny, o ile tego zażądał składając reklamację.

§ 10. Postanowienia końcowe

 1. Prawem właściwym dla Regulaminu oraz dla umów o świadczenie usług drogą elektroniczną zawieranych na jego podstawie jest prawo polskie.
 2. Sądem właściwym do rozpatrywania sporów powstałych w związku ze stosowaniem Regulaminu lub wynikłych w związku ze świadczonymi usługami drogą elektroniczną na jego podstawie jest sąd właściwości ogólnej.
 3. W relacjach z Użytkownikiem jest używany język polski.

 

§ 11. Wejście w życie i zmiany Regulaminu

 1. Regulamin wszedł w życie z dniem 26 listopada 2014 roku.
 2. Bankieria sp. z o. o. zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w dowolnym terminie.
 3. Zmiana Regulaminu wiąże Użytkownika, jeżeli ten w terminie 14 dni od dnia jej doręczenia nie wypowie umowy o świadczenie Usług drogą elektroniczną.
 4. W przypadku zmiany Regulaminu, jego doręczenie Użytkownikowi odbywać się będzie poprzez umieszczenie na stronach Serwisu lub doręczenie wraz z newsletterem.

 

news

NASZE LOKALIZACJE
Bankieria.pl - Najlepszy serwis z ofertami finansowymi.

 

news

PRACA
Szukamy pracowników...

Działamy na rynku od niedawna, jednak stawiamy na profesjonalne podejście do pracy, w związku z tym zapraszamy do współpracy jedynie osoby, które poważnie i konsekwentnie podchodzą do swoich obowiązków. Proszę traktować te słowa poważne i zaoszczędzić czasu nam, jak i sobie. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osób na poniższe stanowiska:

Grafik - praca zdalna
Opis:

Poszukiwana osoba do tworzenia projektów graficznych zarówno publikowanych w internecie jak i w formie papierowej. Preferujemy studentów kierunków graficznych lub pokrewnych. Oczekujemy innowacyjności i pomysłowości. Nie wymagamy doświadczenia. Praca zdalna (również dla osób z orzeczoną grupą inwalidzką). Oferujemy elastyczny i nielimitowany czas pracy, możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, duża swoboda w redagowaniu i realizacji swoich pomysłów, pełna odpłatność za wykonaną pracę.


Obowiązki:
 • tworzenie projektów graficznych (ulotk, plakaty, wizytówki, strony www... itp.)
 • przygotowanie grafiki do druku
 • przygotowanie grafiki do publikacji na stronach WWW
 • przygotowanie grafiki pod media społecznośiowe

Wymagania:
 • b.dobra znajomość pakietów Adobe lub Corel
 • podstawowa znajomość CSS, HTML
 • kreatywność i pomysłowość
 • nie wymagamy doświadczenia

Rekrutacja dwuetapowa: do wybranych osób zostanie wysłane zadanie do zrealizowania, następnie zostanie wyłonionych do trzech finalistów z którymi przeprowadzona zostanie rozmowa kwalifikacyjna.

Copywriter - praca zdalna

Opis:

Poszukiwana osoba do tworzenia tekstów z dziedziny finansów na strony internetowe, media społecznościowe oraz blog (artykuły, poradniki, zestawienia itp.). Oczekujemy innowacyjności i pomysłowości. Nie wymagamy doświadczenia. Praca zdalna (również dla osób z orzeczoną grupą inwalidzką). Oferujemy elastyczny i nielimitowany czas pracy, możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, duża swoboda w redagowaniu i realizacji swoich pomysłów, pełna odpłatność za wykonaną pracę.


Obowiązki:
 • tworzenie tekstów na stronę oraz media społecznościowe
 • redagowanie poradników i artykułó sponsorowanych
 • redagowanie tekstów na blog
 • wsparcie działań marketingowych

Wymagania:
 • znajomość rynku finansowego
 • lekkie pióro i idealna ortografia
 • b.dobra znajomość pakietów biurowych
 • umiejętność w posługiwaniu się CMS
 • mile widziana znajomość HTML i CSS
 • kreatywność i pomysłowość
 • nie wymagamy doświadczenia

UWAGA: Do C.V. proszę dołączyć swój autorski tekst min.2000 znaków (link - jeżeli nastąpiła publikacja).


* C.V. wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres mailowy praca@bankieria.pl wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji przez Bankieria Sp. z o.o.
Kalendarz

news

17 Październik 2018 ( Środa )

Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

 

news

TAGI
Popularne słowa kluczowe.

chwilówki     pożyczki gotówkowe     chwilówki online     porównaj chwilówki     porównywarka     porównywarka chwilówek     porównaj szybkie pożyczki     chwilówki dla Ciebie     ranking     ranking chwilówek     ranking pożyczek poza bankowych        

kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB