strzałka do góry
LOGO

•   NAJLEPSZE PROMOCJE DOSTĘPNYCH PRODUKTÓW FINANSOWYCH W SIECI - TYLKO U NAS    •


 

news

PROMOCJE
Najlepsze promocje i oferty na rynku finansowym.

:: Kredyt konsolidacyjny ,,Bez napinki „– promocje od BPH

promo

Rata za remont mieszkania, samochód kupiony na raty, telefon i sprzęt RTV, zagraniczne wakacje  – miesięczne raty zaczynają przewyższać Twoje zdolności płatnicze? Sprawdzamy na przykładzie promocji kredytu konsolidacyjnego od Banku BPH – czy konsolidacja długu to dobry pomysł na uporanie się miesięcznymi zobowiązaniami. 

:: Maksymalna dawka zysków, czyli promocja od BGŻ Optima

promo

BGŻ Optima – internetowy bank lokacyjny, którego flagowym produktem jest jedno z lepszych na rynku kont oszczędnościowych właśnie wystartował z kampanią promocyjną ,,Maksymalna dawka zysków” dla produktu Lokata bezkarna. Jaki procent oferuje bank? Czy promocja ma ukryte ,haczyki” -  sprawdzamy promocje od BGŻ Optima. 

:: Powrót odsetek i promocji kredytu w BPH

promo

Bank BPH powrócił z dawną promocją kredytu gotówkowego, w którym nagrodą za terminową spłatę rat był zwrot zapłaconych odsetek od kredytu, bank zwracał nawet d 12 rat w części odsetkowej. Właśnie wystartowała kolejna odsłona zwrotu odsetek – sprawdzamy promocję ,,Powrót odsetek” od BPH.

 

:: Kredyt Fair dla firm od Idea Banku

promo

Oprocentowanie tylko 4,99 %, brak prowizji oraz kosztów, 50 000 zł limitu dla nowych klientów – tak prezentuje się nowa oferta Idea Banku – kredyt Fair dla firm. Sprawdzamy, czy nowy produkt może być dobrą opcją podreparowania firmowych finansów. 

:: Darmowe konto za 0 zł z gwarancja od BGŻ BNP Paribas

promo

Kolejny bank wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów – prosta oferta darmowego konta z gwarancją niezmienności opłat przez okres 3 lat. BGŻ PNB Paribas promuje swój produkt iKonto, które obok iGotówki jest jednym z lepszych internetowych produktów tego banku. Sprawdzamy warunki gwarancji oraz parametry konta. 

:: mBank – promocja zyskaj 500 zł

promo

mBank wystartował z kolejną promocją mobilnego konta osobistego. 500 zł zwrotu może zyskać klient otwierając w okresie do końca maja 2016 roku mKonto mobilne. Bank płaci za otwarcie oraz aktywność – a sam rachunki to wiele darmowych funkcji. 

:: Promocja na wiosnę – PKO lansuje Mini Ratkę

promo

PKO Bank Polski wystartował z nową lekką promocją – Mini Ratka z gwarantowaną stałą ratą. Okres pożyczki wynosi maksymalnie 6 miesięcy, a stali klienci PKO mogą liczyć na uproszczoną procedurę wnioskowania o pożyczkę. Czyżby kolejny bank, zaraz za Pocztowym starał się wpłynąć na dużą konkurencję na rynku chwilówek – szybkich pożyczek?

:: Zyskaj 360 zł z kontem 360 od Banku Millenium

promo

Wysoka jakość obsługi klienta, bezpłatne podstawowe funkcje rachunku, możliwość zgarnięcia do 360 zł, innowacje bankowości mobilnej – te i inne zalety konta osobistego 360 od Banku Milenium zostały docenione przez klientów, a potwierdzone zwycięstwem w rankingu Newsweeka. 

:: Karta kredytowa Citi od Simplicity – kampania i promocja

promo

Trzytorowo, bo w radiu, telewizji i prasie drukowanej zaplanowana jest kampania reklamowa Citi Handlowego dotycząca produktu karty kredytowej Simplicity. W kampanii zostaną podkreślone podstawowe auty oferty, czyli brak rocznej opłaty za kartę,  czy jedyne 20 zł kosztów za pożyczenie 10 000 zł itp. Sprawdzamy, czy promocja karty kredytowej od Citi Handlowy jest warta zainteresowania?

:: Pakiet korzyści od Getin Banku – zyskaj do 1000 zł rocznie!

promo

Banki walczą o klientów, kuszą, nęcą, a nawet uwodzą – uwodzą bonusami pieniężnymi za aktywne korzystanie z usług bankowych. Całkiem niedawno wystartowała promocja od Credit Agricole, gdzie zgarnąć można było 1 000 zł przez okres 18 miesięcy. Dziś bliżej przyjrzymy się propozycji Getin Banku, który też kusi 1 000 zł, ale w mniejszym okresie czasu, bo roku. Bankieria.pl sprawdza czy się opłaca i co trzeba zrobić, żeby zarobić. 

:: Zyskaj 1000 zł z kontem osobistym od Credit Agricole

promo

Nowa, a raczej odświeżona promocja banku Credit Agricole w ramach money backu – do zyskania jest nawet 1 000 zł w ciągu 18 miesięcy za aktywność bankową. Promocja - „Jesteś gotowy na 1000 zł? – edycja 2” trwa od 25.09.2015 do 31.12.2015 r. Bankieria.pl sprawdza, czy się opłaca i  jakie warunki trzeba spełnić, aby zyskać 1 000 zł na rok od CA. 

:: Zyskaj z Getin Bankiem 600 zł zwrotu za paliwo!

promo

Getin Bank wystartował z nową promocją w ramach money-backu, do zyskania jest 600 zł zwrotu wydatku z paliwo w ciągu roku oraz dodatkowe 100 zł, gdy przeniesiemy rachunek z innego banku.  W sumie możemy zarobić za aktywność nawet 700 zł w skali roku. Brzmi kusząco, sprawdzamy jednak czy warto. 

:: Idea Bank zapłaci przedsiębiorcom za aktywne korzystanie z konta

promo

Wzorem innych banków wykorzystujących wabik kuszenia pieniężnymi bonusami za aktywne korzystanie z usług bankowych, idea Bank wprowadził nową promocję skierowaną do klientów biznesowych. Do zgarnięcia jest 75 zł miesięcznie aż 900 zł w skali roku. Jakie warunki musi spełnić przedsiębiorca aby zyskać pieniężną bonifikatę za aktywność bankową?

 

:: Wysokooprocentowana Lokata Mobilna od Raiffeisen Polbank

promo

Na ostatnim posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej, która odbyła się w dniach 7 – 8 lipca 2015 roku podjęto decyzję o pozostawieniu podstawowych stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego na niezmienionym poziomie. Rekordowo niskie stopy nie zachęcają do oszczędzania. Raiffeisen Polbank wprowadził jednak promocję Lokaty Mobilnej z oprocentowaniem 3 % .

:: EKOnto bez Kosztów od BOŚ Banku

promo

BOŚ Bank, czyli Bank Ochrony Środowiska to instytucja finansowa, której domeną jest ekologia. Bank od ponad 20 lat uczy Polaków jak dzięki ekologii wydawać mniej i zarabiać więcej. Dla Klientów indywidualnych bank tworzy innowacyjne  produkty bankowe, do których dodaje „zielone korzyści” - z zyskiem dla ich osobistych finansów. Na przykładzie nowej oferty konta osobistego, gdzie podstawowe funkcje są darmowe – sprawdzamy jaki ekologiczny ,,dodatek” oferuje bank swoim klientom. 

:: Ruszyła III edycja od mBank 600 zł na ZUS

promo

mBank ruszył z trzecią już edycją promocji 600 zł na ZUS dla klientów biznesowych. Zasady pozostają takie same – klient opłacając z rachunku firmowego w mBanku składkę zdrowotną zyska zwrot 50 zł miesięcznie na konto. W ciągu 12 miesięcy firma może zaoszczędzić nawet 600 zł. 

:: Bank smart świętuje pierwszy roczek

promo

11 czerwca 2014 roku na polskim rynku bankowym pojawił się nowy podmiot – pierwszy europejski dyskont finansowy – bank smart. Bank jest marka FM Banku, a jego oferta skierowana jest do młodych osób, które cenią sobie czas i nowoczesne rozwiązania bankowości mobilnej. Bank na pierwsze urodziny wprowadza specjalną promocję konto SMART plus tani kredyt odnawialny. 

:: Kredyt z niskim oprocentowaniem od Santander

promo

Santander Consumer Bank to wiodący lider na rynku kredytów samochodowych, kredytów konsumpcyjnych oraz depozytów skierowanych do klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Bank oferuje swoje produkty za pośrednictwem sieci własnych placówek i oddziałów oraz partnerów np. salony i komisy  samochodowe. Dziś sprawdzamy odświeżoną ofertę kredytu gotówkowego z niskim oprocentowaniem od Santander Consumer Bank. 

:: Karta kredytowa pełna korzyści od Credit Agricole

promo

1000 zł kredytu na rok za darmo, 100 zł do wydania w perfumerii Douglas, 10 000 punktów handlowo – usługowych z rabatami, 54 dni okresu bezodsetkowego i limit nawet do 20 000 zł – to podstawowe korzyści karty kredytowej od Credit Agricole. Czy nowa promocja od CA jest warta zainteresowania? Sprawdzamy!

:: Bank BPH Konto Lubię to - do zgarnięcia 600 zł

promo

Bank BPH wystartował z nową promocją – konto osobiste o marketingowej nazwie ,,Lubię to”, w ramach którego można zgarnąć aż 600 zł w skali roku. Bank oferuje darmowe konto oraz 3 % zwrotu za wydatki, za które płacimy kartą wydaną do konta – 50 zł miesięcznie. Czy promocja jest warta kliknięcia ,,Lubię to” – Sprawdzamy! 

:: Kredyt gotówkowy 0 % od mBanku

promo

Gdy stopy procentowe w Polsce osiągnęły rekordowo niskie poziomy, banki z jednej strony obniżają oprocentowanie depozytów, z drugiej zaś oferują tanie produkty kredytowe. Obecnie na rynku promowane są kredyty gotówkowe z oprocentowaniem nominalnym 0 % - taką ofertę ma też mBank. Na czym zatem zarabia bank, jeśli skłonny jest w ramach promocji zaoferować darmowy kredyt? 

:: Promocja od banku BPH – kredyt konsolidacyjny BEZ NAPINKI

promo

W dniach od 2 marca do 31 maja 2015 roku trwa promocja kredytu konsolidacyjnego od Banku BPH. Osoby, które są zadłużone w innych bankach lub SKOK-ach na sumę co najmniej 5 000 zł mogą przenieść kredyt do banku BPH z gwarancją oprocentowania tylko 4,9 % przez cały okres trwania umowy. 

:: Moc rabatów na wiosnę z kartą kredytową od Citi Handlowy

promo

Moneyback, zwrot za paliwo, zniżki i rabaty, oprocentowanie produktu kredytowego 0 % - przeglądając promocje ofertowe od banków na wiosnę można odnieść wrażenie, iż te prześcigają się używając języka korzyści by przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta. Często jednak pod przykrywką promocji drobnym druczkiem ukryte są wysokie prowizje, obowiązkowe ubezpieczenie, przymusy kwotowe etc. Dziś sprawdzamy jakimi promocjami kusi Citi Handlowy  w obszarze kart kredytowych oraz czy ukryte są w nich warunki lub koszty. 

:: Prześwietlamy Mini Ratkę od PKO Bank Polski

promo

PKO Bank Polski niegdyś kojarzony z bankiem dla seniorów już dawno dzięki odświeżonemu  portfolio produktowemu, szeroko zakrojonej kampanii reklamowej oraz przemyślanej strategii zmienił swój wizerunek na nowoczesny bank, który kieruje swoją ofertę nie tylko do osób w kwiecie wieku. Dziś prześwietlamy jeden ze sztandarowych produktów PKO BP – Mini Ratkę. 

:: Pożyczka na szóstkę od BGŻ – nowa promocja taniej pożyczki

promo

BGŻ Bank został okrzyknięty przez czasopismo Newsweek najlepszym bankiem w Polsce w roku 2014. Bank niejednokrotnie został nagradzany zarówno przez samych klientów, jak i czasopisma czy vortale branżowe w przeróżnych kategoriach. Na przykładzie nowej promocji – Pożyczka na Szóstkę, sprawdzamy poprzez pryzmat oceny najnowszej promocji, czy faktycznie bank zasługuje na miano jednego z lepszych.

:: Promocja kredytu dla profesjonalistów od BIZ Bank

promo

BIZ Bank wprowadził promocyjną ofertę kredytów gotówkowych dla profesjonalistów. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z obniżonej prowizji za udzielenie kredytu, która wynosi tylko 1,99 %. Promocja trwa do 30 maja 2015 roku i skierowana jest do przedstawicieli wolnych zawodów. 

:: Bank Smart – Konto dla biznesu za 0 zł

promo

,,Pieniądze firmy tam gdzie Ty” – pod tym sloganem reklamowane jest konto firmowe za 0 zł od Bank Smart. Bank oferuje w pełni mobilny produkt bankowy dostępny na smartfonie, bez żadnych opłat. Czy w obliczu wrastających opłat za prowadzenie rachunków w bankach istniej faktyczne konto firmowe za 0 zł? Sprawdzamy. 

:: Wymarzone konto osobiste od Raiffeisen Polbank

promo

Raiffeisen Polbank wprowadził do swojej oferty nowe konto osobiste. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że bank udziela gwarancji bezpłatności dla podstawowych funkcji rachunku na zawsze i dodatkowo dorzuca automatyczną funkcję oszczędzania. Saldo na rachunku może być oprocentowane nawet 2 % w skali roku – czyżby nowy HIT na rynku kont osobistych?

:: 4 % z gwarancją niezmienności do 2016 r. od Getin Banku

promo

Getin Bank rusza z nową kampanią reklamową, która promuje konto oszczędnościowe. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż bank oferuje oprocentowanie aż 4 % w skali roku z gwarancją jego niezmienności do końca 2016 roku. W obliczu średnich oprocentowań jakie oferują inne banki na lokatach i kontach oszczędnościowych, oferta od Getin Banku wygląda rewelacyjnie. Sprawdzamy, czy jest tak w rzeczywistości?

:: ING daje 100 zł za założenie konta osobistego

promo

Konto z najlepszą bankowością mobilną w najlepszym banku w Polsce – tak skromnie reklamuje ING Bank Śląski swój produkt – Konto z Lwem Direct. Teraz dodatkowo bank płaci 100 zł za założenie konta przez Internet. Promocja trwa tylko do 16 lutego 2015 roku.

:: Kredyt odnawialny 0 % przez 90 dni i 0 % prowizji od mBanku

promo

17 grudnia 2014 roku mBank wprowadził promocję kredytu odnawialnego, który przez okres 90 dni oprocentowany jest 0 %, a bank nie pobiera prowizji za jego przyznanie. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać osoby, które nie posiadają kredytu odnawialnego mBanku.

:: Tani odlot z kartą kredytową Wizz Air od Raiffeisen Polbank

promo

Jeśli większą dla Ciebie rozkoszą jest sama podróż, niż przybycie do docelowego miejsca – z kartą kredytową Wizz Air od Raiffeisen Polbank każda podróż będzie komfortowa i tańsza. Sprawdzamy, czy nowa odsłona karty kredytowej Wizz Air powinna znaleźć się w Twoim portfelu.

:: Legalny zakupoholizm tylko z Getin UP - do zgarnięcia nawet 300 zł

promo

Jeśli jesteś na bakier z nowinkami technologicznymi i nie interesują Cię nagrody pieniężne od banku za aktywne korzystanie z jego produktów, to nie czytaj tego artykułu! W nim sprawdzamy oraz testujemy konto osobiste – trochę inne niż wszystkie – Getin UP, czyli jak zamknąć w jednym produkcie bankowym wygodę, oszczędność i innowacje. Odpowiadamy też na pytanie, czy Konto do Getin banku – Getin UP to dobry produkt bankowy, czy lekko przerysowana promocja nietrafnie celująca w hipsterski target?

:: Wonga.com - 750 zł na 60 dni za koszty, które nie przekraczają 10 zł.

promo

Wakacje powoli dobiegają końca. Sierpniowy długi weekend kusi możliwościami atrakcyjnego spędzenia ostatnich, być może w tym roku, pogodnych dni. Chęci są, plany powstaną w trakcie podróży, jednym słowem kolokwialny ,,spotan” gotowy. Przed kolejną porcją wakacyjnej przygody powstrzymywać może już tylko brak gotówki. Skąd szybko pożyczyć pieniądze na niewielki procent?

 Kalendarz

news

17 Październik 2018 ( Środa )

Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Wiadomości

news

AKTUALNOŚCI
Informacje ze świata finansów

 

news

TAGI
Popularne słowa kluczowe.

chwilówki     chwilówki online     porównaj chwilówki     porównywarka     porównywarka chwilówek     porównaj szybkie pożyczki     chwilówki dla Ciebie     ranking     ranking chwilówek     ranking pożyczek poza bankowych     porównywarka pożyczek poza bankowych        


20141202 300x250 Image Banner 300 x 250

kontakt@bankieria.pl   |   +48 58 733 98 09   |   Bankieria Sp. z o.o.   |   ul. Morska 122A, 81-225 Gdynia   |   NIP 958 166 71 23


O NAS |
WSPÓŁPRACA |
REGULAMIN |
|

Jeśli podoba Ci się strona lub artykuł okazał się przydatny – polub Bankieria.pl na FB